Latviešu Русский English Lietuvių

Kā pirkt

Pasūtījums

  1. Interneta veikalā atrodiet vēlamo lietu. Nospiediet preces lapā esošo pogu “Uz grozu”. Ja vēlaties izvēlēties vēl kādu citu preci, varat tālāk pārlūkot veikalu – izvēlētā prece paliks preču grozā. To pašu dariet ar visām izvēlētajām precēm.
  2. Kad izlemsiet, ka šai reizei preču pietiek, spiediet ekrāna labajā augšējā stūrī esošo uzrakstu “Preču grozs” (redzams tikai atrodoties preču katalogā). Šajā lapā varēsiet apskatīt izvēlēto preču sarakstu un koriģēt pasūtījumu (palielināt preču daudzumu vai kādas preces izdzēst).
  3. Pēc tam spiediet pogu “Turpināt pasūtījumu”. Ja esat reģistrējies mūsu vietnē, bet neesat pieslēdzies, no jums tiks pieprasīti pieslēgšanās dati. Pretējā gadījumā nāksies reģistrēties, jo mums ir nepieciešami jūsu dati preču piegādei.
  4. Pēdējā logā redzēsiet visas jūsu izvēlētās preces un, vēlreiz pārbaudot preču sarakstu un aizpildot aili “Pasūtījuma komentāri” (ja jums ir papildu informācija, ko nevarējāt norādīt reģistrācijas laikā), atkal nospiediet pogu “Turpināt pasūtījumu”.
  5. Tas ir viss – pasūtījums ir nosūtīts.

Pasūtījumu informācija

Visu informāciju, kas saistīta ar jūsu pasūtījumu, var redzēt sadaļā “Mani pasūtījumi”. Šajā sadaļā var redzēt, vai pasūtījums jau ir apstiprināts, vai tas joprojām gaida apstiprināšanu (tikai reģistrētiem lietotājiem).


Apmaksa

Dažu stundu laikā (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00) ar jums e-pastā sazināsies administrators (dažreiz mūsu sūtītā vēstule ar informāciju par apmaksu tiek aizmesta e-pasta mēstuļu sadaļā, tāpēc, ja ilgāku laiku vēstuli nesaņemat, pārbaudiet arī to). Vēstulē būs norādīta iespējamā atlaide, piegādes cena, pašreiz pie mums esošās preces un informācija, kā pasūtītās preces apmaksāt.


Piegāde

Piegādes termiņš: 2-6 darba dienas (98% pasūtījumu) pēc naudas ieskaitīšanas mūsu kontā (īpašos gadījumos var aizņemt 5-10 darba dienas). Preces piegādājam uz jūsu norādīto dzīves vai darba vietas adresi. Kurjeri pirms preču piegādes piezvana uz tālruni, ko esat norādījis reģistrācijā. Piegādes cenas ir norādītas sadaļā “Piegāde”.

Uz citām Eiropas Savienības valstīm piegādājam atbilstoši atsevišķai norunai. Visa detalizētā informācija info@zuklys.lt