Latviešu Русский English Lietuvių

NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

1) Zuklys.lt interneta veikalā veiktajiem pirkšanas un pārdošanas darījumiem piemēro Lietuvas Republikas tiesību aktu noteikumus.

2) Pirkuma-pārdošanas līgums starp klientu un Zuklys.lt tiek veikts no brīža, kad klients izvēlas priekšmetu, kuru viņš vēlas iegādāties, un pēc iepirkumu groza izpildes izpilda visus pasūtījuma soļus, kas norādīti Zuklys.lt interneta veikalā, kura galīgais ir maksājumu metodes izvēle un apstiprināšana.

3) Zuklys.lt e-veikalā pārdotās preces ir atzīmētas ar īpašu piezīmi “Partneris produkts”, kuru gala pārdevēji ir partneri, kas izsniedz pārdošanas-pirkuma dokumentus. Pasūtījuma izpilde tiek nodota partnerim (samaksa, komunikācija ar klientu, transportēšana, preču piegāde no norādītā partnera adreses un citi pienākumi, kas pieder pārdevējam saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem). Partneris ir atbildīgs par neprecizitātēm par produktu, tā cenu, daudzumu un citu nepieciešamo informāciju saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem, ievērojot pārdevēja saistības.

4) Zuklys.lt apņemas piedāvāt klientam iespējami līdzīgu vai līdzīgu produktu, ja Zuklys.lt svarīgu apstākļu dēļ nevar pasūtītājam pasūtīt pasūtītās preces. Ja klients atsakās pieņemt līdzīgu vai līdzīgu produktu, Zuklys.lt apņemas atmaksāt klientam samaksāto naudu 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā un atcelt klienta pasūtījumu.

 5) Pēc tam, kad Zuklys.lt ir apstiprinājusi pasūtījumu, preces cena netiek mainīta - izņemot preču cenu izmaiņas informācijas sistēmu tehnisko kļūdu dēļ, acīmredzamas (kļūdainas) kļūdas vai citus objektīvus iemeslus, kas pārsniedz Zuklys.lt tiešo gribu. pierādījumi). Ja klients nepiekrīt iegādāties preci par modificētu cenu, klientam ir tiesības anulēt pasūtījumu, informējot Zuklys.lt rakstiski vai pa e-pastu info@zuklys.lt 3 (trīs) darba dienu laikā no piedāvājuma aizvietošanas cenas. Atceļot pasūtījumu saskaņā ar šo punktu, visas klienta samaksātās summas tiek atgrieztas klientam.

6) Klients ir atbildīgs par reģistrācijas laikā iesniegto datu pareizību. Ja tiek sniegti nepareizi dati, klienta piekļuve www.zuklys.lt tīmekļa vietnei būs ierobežota.

7) Zuklys.lt apņemas neizpaust Klienta konfidenciālo informāciju, kas sniegta trešajām personām reģistrācijas brīdī, izņemot likumā noteiktos izņēmumus.

8) Zuklys.lt interneta veikalā tiesības iegādāties piedāvātās preces ir:

• personas vecumā no 18 gadiem;

• pesonām, kas jaunākas par 18 gadiem un kurām ir viņu vecāku vai aizbildņu piekrišana;

• juridiskas personas.

9) Ir aizliegts:

• kopēt, izmantot, izplatīt, iegūt informāciju lapā vai tās saturā bez Zuklys.lt tīmekļa vietnes īpašnieka rakstiskas piekrišanas;

• Izmantojiet datorprogrammas, kas var kaitēt šīs mājas lapas darbam vai citādi traucēt Zuklys.lt sistēmai.

 10) Klientiem, lai norādītu savus datus, jāizmanto lietuviešu vēstules. Uzvārdu, uzvārdu un atrašanās vietu nosaukumiem jāsākas ar lielo burtu. Ir nepieciešams norādīt precīzu dzīvesvietas adresi, kas ir nepieciešama ne tikai preču piegādei, bet arī rēķinu apmaksai.

 11) Zuklys.lt patur tiesības:

• Pielāgojiet informāciju lapā - ja parādās šo noteikumu jaunie elementi, tie stājas spēkā tūlīt pēc to publicēšanas;

• ierobežot piekļuvi šai vietnei klientiem, kuri neievēro šos noteikumus;

• izpildīt pasūtījumus retiem, īpašiem priekšmetiem tikai pēc tam, kad klients iepriekš ir samaksājis par produktu;

• apsūdzēt tos, kas neievēro šos noteikumus, vai iesaistīties ļaunprātīgā darbībā.

12) Klienti, pērkot preces no Zuklys.lt, apstiprina, ka ir iepazinušies ar noteikumiem un atgriešanās garantijām. (Atgriešana un garantijas)

13) Klienti apņemas pārbaudīt saņemto preci tā atsaukšanas brīdī - t. tas ir, pārbaudiet iepakojuma stāvokli, tā saturu, preču daudzumu, lielumu un sortimentu. (Ko darīt, ja, pamanot produktu, pamanāt problēmu)

14) Vienums var atšķirties no attēlā redzamās vienības. Attēlā var būt detaļas, kas nav iekļautas izstrādājumā.

15) Preču daudzums ir ierobežots.

16) Zuklys.lt apņemas piegādāt preces Klientam termiņos, kas norādīti produkta aprakstos, bet ne vēlāk kā 30 dienu laikā. Šie noteikumi neattiecas uz gadījumiem, kad Pārdevējam nav nepieciešamo preču un Klients ir informēts par viņa pasūtīto preču trūkumu. Klients piekrīt, ka neparedzētu apstākļu gadījumā, kas nav atkarīgi no Pārdevēja kontroles, preču piegādes termiņš var atšķirties no noteikumiem, kas norādīti Preču aprakstos vai preču piegādes termiņā, par ko ir atbildīgs Klients un Pārdevējs. Neparedzētu apstākļu gadījumā Zuklys.lt apņemas nekavējoties sazināties ar Klientu un vienoties par piegādes termiņu un citiem piegādes jautājumiem.

17) Ja produkta cena internetā un veikalā nesakrīt, tiek ņemta vērā pareizā veikala cena

18) Jūs varat iesniegt pieteikumu / sūdzību par mūsu interneta veikalā iegādātajām precēm vai pakalpojumiem Valsts Patērētāju tiesību aizsardzības dienestā (Vilniaus iela 25, 01402 Vilnius, e-pasts service@vvtat.lt, tālr. 8 5 262 67 51, fakss. 8 5) 279 1466, tīmekļa vietnē www.vvtat.lt, tās teritoriālajās nodaļās apgabalos - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) vai aizpildiet pieteikuma veidlapu EGS http://ec.europa.eu / odr /. Piezīme: Visos gadījumos vispirms sazinieties ar Zuklys.lt (ti, pārdevēju).